zBench 1.2.8 - en to hu_HU translation catalogue (95 entries)

en: Error 404 - Not Found
hu_HU: 404 - Nem található

en: Sorry, but you are looking for something that isn&#8217;t here.
hu_HU: A keresett dolog nem található...

en: Random Posts
hu_HU: Véletlenszerű bejegyzés

en: Tag Cloud
hu_HU: Címkefelhő

en: Page %s
hu_HU: Oldal %s

en: Daily Archives:
hu_HU: Archívum napok szerint:

en: Monthly Archives:
hu_HU: Archívum havi bontásban:

en: Yearly Archives:
hu_HU: Archívum évek szerint:

en: Category Archives:
hu_HU: Archívum kategóriák szerint:

en: Tag Archives:
hu_HU: Címke archívum:

en: Blog Archives
hu_HU: Oldal archívum

en: Permalink to %s
hu_HU: Közvetlen link ehhez: %s

en: Posted by
hu_HU: Szerző:

en: View all posts by %s
hu_HU: Az összes bejegyzés %s tollából

en: on
hu_HU: Időpont:

en: Edit
hu_HU: szerkesztés

en: No comments
hu_HU: Nincs hozzászólás

en: comment
hu_HU: hozzászólás

en: comments
hu_HU: hozzászólás

en: Read more &raquo;
hu_HU: Még nincs vége, tovább &raquo;

en: &laquo; Previous page
hu_HU: &laquo; Előző oldal

en: Next page &raquo;
hu_HU: Következő oldal &raquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu_HU: Ez a bejegyzés jelszóval védett. Add meg a jelszót, hogy megtekinthesd!

en: Leave a comment ?
hu_HU: Hozzászólás írása?

en: Comments.
hu_HU: hozzászólás.

en: Comments are closed.
hu_HU: A hozzászólás nem engedélyezett.

en: NOTE - You can use these
hu_HU: Megjegyzés: A következő

en: tags and attributes:
hu_HU: formázásokat használhatod:

en: NAME
hu_HU: NÉV

en: Website URL
hu_HU: WEBOLDAL

en: Leave a Comment
hu_HU: Szólj hozzá!

en: Reply to %s &not;<br />
hu_HU: Válasz erre: %s &not;<br />

en: <small>Cancel reply</small>
hu_HU: <small>Visszavonás</small>

en: SUBMIT
hu_HU: Küldés

en: Trackbacks and Pingbacks:
hu_HU: Viszontkövetés:

en: Copyright
hu_HU: Szerzői jog által védett tartalom

en: Top
hu_HU: fel

en: Primary Widget Area
hu_HU: Fő terület

en: The primary widget area
hu_HU: A fő widget terület

en: Singular Widget Area
hu_HU: Egyetlen bejegyzés

en: The singular widget area
hu_HU: Az egyetlen bejegyzést megjelenítő oldalon megjelenő widget terület

en: Not Singular Widget Area
hu_HU: Több bejegyzés

en: Not the singular widget area
hu_HU: A több bejegyzést megjelenítő oldalon megjelenő widget terület

en: Footer Widget Area
hu_HU: Alsó terület

en: The footer widget area
hu_HU: Az alsó widget terület

en: %1$s at %2$s
hu_HU: %1$s, %2$s

en: [Edit]
hu_HU: [szerkesztés]

en: Your comment is awaiting moderation.
hu_HU: A hozzászólás moderálás alatt.

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: This is a sticky post!
hu_HU: Ez egy kiemelt bejegyzés!

en: continue reading?
hu_HU: olvass tovább...

en: Leave a comment
hu_HU: Hozzászólás

en: Go to comments ?
hu_HU: Ugrás a hozzászólásokhoz

en: Go to comments
hu_HU: Ugrás a hozzászólásokhoz

en: Pages:
hu_HU: Oldalak:

en: Search: type, hit enter
hu_HU: Keresés: kulcsszó, majd ENTER

en: SEARCH
hu_HU: KERESÉS

en: RSS Feed
hu_HU: RSS hírfolyam

en: Follow me on twitter.
hu_HU: Kövess a Twitteren!

en: Recent Posts
hu_HU: Legutóbbi hozzászólások

en: Search by Tags!
hu_HU: Keresés címke szerint!

en: Archives
hu_HU: Archívumok

en: Links
hu_HU: Hivatkozások

en: Meta
hu_HU: Általános

en: Related Posts
hu_HU: Kapcsolódó bejegyzések

en: Logo URL
hu_HU: Logó URL

en: Put your full logo image address here.(with http://) Image Height: 36px
hu_HU: Add meg a logó teljes címét ide (http://-vel együtt)! Magasság: 36px

en: Hide the title and description
hu_HU: Cím és leírás elrejtése

en: If your set the "Header image", you can check it to hide the title and description.
hu_HU: Ha "Fejléc képet" állítasz be, akkor jelöld meg ezt, hogy eltűnjön az oldal címe és leírása.

en: Header image link
hu_HU: Fejléc kép hivatkozás

en: Custom header image link. The default is Home Page.
hu_HU: Saját fejléc kép hivatkozás. Az alapvető a kezdőlapra mutat.

en: Put your full rss subscribe address here.(with http://)
hu_HU: Add meg a teljes RSS címet ide (http://-vel együtt).

en: twitter URL
hu_HU: Twitter URL

en: Put your full twitter address here.(with http:// , leave it blank for display none.)
hu_HU: Add meg ide a teljes Twitter címet (http://-vel együtt), vagy hagyd üresen az elrejtéshez.

en: facebook URL
hu_HU: Facebook URL

en: Put your full facebook address here.(with http:// , leave it blank for no display none.)
hu_HU: Add meg a teljes Facebook címet ide (http://-vel együtt), vagy hagyd üresen az elrejtéshez.

en: Put your full Google+ address here.(with http:// , leave it blank for no display none.)
hu_HU: Add meg a teljes Google+ címet ide (http://-vel együtt), vagy hagyd üresen az elrejtéshez.

en: Custom social network 1
hu_HU: Egyéb közösségi háló 1

en: Social network name:
hu_HU: Név:

en: Social network icon address: (image size limits: 16px*16px)
hu_HU: Az ikon URL-je (max. 16x16px):

en: Social network links address:
hu_HU: URL:

en: Custom social network 2
hu_HU: Egyéb közösségi háló 2

en: Excerpt?
hu_HU: Kivonat

en: If excerpt of posts display in home and archive page, check.
hu_HU: Jelöld be ha csak a kivonatot szeretnéd megjeleníteni a főoldalon és az archívumban! (A bejegyzés első része, összefoglalója.)

en: Disable the comment notes
hu_HU: Hozzászólás alatti megjegyzés kikapcsolása

en: Disabling this will remove the note text that displays with more options for adding to comments (html).
hu_HU: Megjelölésével a hozzászólás alatt megjelenő további lehetőségekről szóló megjegyzést tüntethetjük el.

en: Disable the comments smilies
hu_HU: Grafikus hangulatjelek kikapcsolása

en: Disabling this will remove the comments smilies.
hu_HU: Megjelölésével a hozzászólásokban nem lesznek grafikus hangulatjelek.

en: Theme Options
hu_HU: Sablon beállítások

en: %1$s Theme Options
hu_HU: %1$s sablon beállítása

en: Save Options
hu_HU: Mentés

en: Header settings
hu_HU: Fejléc beállítások

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Social network settings
hu_HU: Közösségi háló beállítások

en: Donation
hu_HU: Támogatás
